Ook deze zomer kan je naar openluchtfilm voorstellingen gaan kijken aan de stoomzagerij in Klein-Vorst bij Laakdal. Dat vormt nu het nieuwe decor voor de openluchtfilms.
Schepen van cultuur Gerda Broeckx legt uit waarom er voor deze nieuwe locatie werd gekozen. “Omdat de volledige renovatie van de stoomzagerijsite vorig jaar werd afgerond, biedt het nu de kans om de openluchtfilms op deze unieke locatie te vertonen. Bij regenweer wordt de film in de stoomzagerij vertoond en moeten er dus geen films meer geannuleerd worden.”
In het voorjaar konden de inwoners van Laakdal stemmen welke films vertoond zouden worden. Dit jaar kan iedereen gaan kijken naar Holy Rosita, Patsers, The Substance en Wicked. Het concept blijft ongewijzigd. Er zijn stoelen aanwezig en de bezoekers brengen zelf hun drank en versnaperingen mee.
Elke donderdagavond van augustus is er een vertoning. De film start bij valavond. Bij regenweer gaat de vertoning door in de stoomzagerij en start de film om 21u00.