Geel

Wijnkoningin Amy De Winter en ChatGPT Ads stelen de show op Business & Fun in Geel

Ondernemerschap, innovatieve marketing en ontspannen netwerken stonden centraal tijdens Business & Fun. Het Geelse marketingbureau Krachtig Online bracht donderdag 8 oktober ondernemers samen in The House of Fun voor een avond vol inspiratie, entertainment en nieuwe zakelijke contacten.

Geen klassieke netwerkreceptie, maar een combinatie van straffe ondernemersverhalen, actuele marketinginzichten en ontspanning. Dat was het uitgangspunt van Business & Fun, het netwerkevent dat Krachtig Online donderdag organiseerde in Geel. Met onder anderen onderneemster Amy De Winter, marketingexpert Yannick Meeus en serial entrepreneur Geert Minnen op het programma, kregen de aanwezigen een brede kijk op ondernemen en de kansen van morgen.

Eén van de opvallende gasten was Amy De Winter, die bekendstaat als de Vlaamse wijnkoningin. Met haar eigen wijnmerk Le Grand Copychat bouwt ze aan een onderneming waarin persoonlijke branding, zichtbaarheid en commerciële ambitie samenkomen. Wat begon met witte wijn, groeide uit tot een assortiment waarin ook prosecco een plaats heeft.

Tijdens het event kregen de aanwezigen een inkijk in haar parcours als onderneemster en de manier waarop ze haar persoonlijkheid en merk inzet om haar producten in de kijker te zetten.

Ook de toekomst van online marketing kreeg ruime aandacht. Marketingexpert Yannick Meeus nam de ondernemers mee in de mogelijkheden van ChatGPT Ads en de impact van artificiële intelligentie op de manier waarop consumenten informatie zoeken en bedrijven ontdekken.

Voor ondernemingen ontstaan daardoor nieuwe vragen én kansen op het vlak van online zichtbaarheid. Meeus belichtte waarom het belangrijk is om de ontwikkelingen binnen AI-platformen op te volgen en na te denken over de manier waarop bedrijven daar hun doelgroep kunnen bereiken.

Serial entrepreneur Geert Minnen legde dan weer de nadruk op netwerken en het herkennen van zakelijke opportuniteiten. Volgens zijn ondernemersvisie draait succesvol ondernemen niet alleen om goede ideeën, maar ook om mensen samenbrengen en de juiste contacten leggen.

Met zijn initiatief Huis voor de Ondernemer wil Minnen ondernemers verbinden en versterken. Ook Stefan Geelen van Betrust deelde zijn expertise tijdens het evenement.

Krachtig Online koos voor een informele formule. The House of Fun bood met bowling, arcadegames en culinaire verwennerij een andere omgeving dan de klassieke netwerkreceptie. Tussen de activiteiten door konden ondernemers uit verschillende sectoren kennismaken, ervaringen uitwisselen en mogelijke samenwerkingen verkennen.

Met die combinatie van inhoud en ontspanning wil Krachtig Online ondernemers op een laagdrempelige manier samenbrengen. Business & Fun draaide daarbij om meer dan alleen luisteren naar sprekers: ook spontane gesprekken en nieuwe contacten kregen volop ruimte.

De rode draad doorheen de avond was duidelijk: ondernemerschap vraagt om vooruitdenken, kansen herkennen en blijven investeren in relaties. Met Business & Fun bracht Krachtig Online die elementen samen in een netwerkevent waar inspiratie en ontspanning hand in hand gingen.