Olen

Equal Idiots brengen Gladiolen toch een beetje tot leven

Normaal was het dit weekeinde Gladiolen, maar de festivalweide blijft leeg. Normaal zouden enkele duizenden festivalgangers rondlopen. Om de sfeer er toch wat in te krijgen, lanceerde Gladiolen vrijdag een video met de Kempense rockers Equal Idiots.

Equal Idiots spelen op de wei van Gladiolen

Geen Gladiolen in 2020. Geen tenten of Vedettjes. Geen instrumenten of dj-setjes. Geen rockmuziek uit de luidsprekers, geen ondergronds systeem met wisselbekers. Dit weekend tref je geen vrienden, vrijwilligers of organisatoren onder onze kerktoren. De lege festivalwei slaat een groot gat in ons dorp. De stilte van het Pinksterweekend zal oorverdovend zijn. Wij willen dat gemis verzachten. Waren daarvoor nodig: 2 torens en Equal Idiots. Veilig in een bubbel op 6m hoogte. Deel in de comments je leukste herinnering, mooiste foto of vertel gewoon wat je het hardste mist aan Gladiolen en wieweet sturen we je wel een LP van Equal Idiots of een koerstrui, drinkfles of sweater van Gladiolen. 👍🏼👍🏼 Duimpjes!Glad to see you next year, at Gladiolen 2021!Adolescence Blues — Equal IdiotsZang & gitaar: Thibault ChristiaensenDrums: Pieter BruursVideo: JokkoSound: Bram Van Der WeeënTechniek: 4earsProductie: GladiolenArt Direction: Lode BellensDoeken: zwartopwit.beTorens: SSL PodiaExtra blond: VedettTechnische ondersteuning: Team techniek van GladiolenLogistieke ondersteuning: Bellens Interieur bvbaHoogwerker: Landbouwwerken Roel VerbistEen speciale dank aan alle partners die Gladiolen al jaren ondersteunen. Hou de moed er in!Stem Adolescence Blues in De Afrekening van Studio Brussel: https://deafrekening.stubru.be

Geplaatst door Gladiolen op Vrijdag 29 mei 2020

Zij zouden normaal op vrijdag één van de headliners zijn. Zij kwamen langs om hun nieuwste single ‘Adolescence Blues’ over de weide te doen knallen. De social distancing werd daarbij alvast gerespecteerd, want Thibault Christiaensen en Pieter Bruurs vatten elk post op een toren van liefst 6 meter hoog.