Westerlo

Veranderingen bij vervoersmaatschappij De Lijn

Vanaf deze week krijgen alle inwoners van Westerlo de nieuwe regiofolder van vervoersmaatschappij De Lijn. Op vraag van het college van burgemeester en schepenen wordt die folder in onze gemeente bedeeld in alle brievenbussen. In de folder krijg je een overzichtelijk beeld van het nieuwe netwerk van de bussen van De Lijn.

Vanaf 6 januari verandert er namelijk heel wat: lijnen 32A, 32B, 510 en 54 rijden op de hoofdassen van onze gemeente richting Herentals, Geel, Aarschot, Tessenderlo, Heist-op-den-Berg en Mechelen. Kinderen uit de omliggende dorpen en gemeenten kunnen rekenen op lijnen 220, 223, 329, 543, 544 en 545 om naar school te gaan. Ook de belbus krijgt een nieuwe naam: de flexbus.

De aanpassingen passen in de nieuwe mobiliteitsvisie van de Vlaamse overheid waarbij vervoermiddelen combineren makkelijker is.