Geel

Vijftiger riskeert jaar cel voor exhibitionisme

Een man van in de vijftig uit Geel riskeert voor de derde keer in 14 jaar tijd een veroordeling voor exhibitionisme. Hij moet zich verantwoorden voor dergelijke feiten in de winkel van Action in Oevel in december 2023.

Volgens de openbare aanklager sprak hij lukraak iemand aan in de winkel, haalde zijn geslachtsorgaan uit zijn broek en begon te masturberen. Ook kinderen konden dit zien. Volgens het openbaar ministerie moet de man dringend een doorgedreven psychiatrische behandeling ondergaan. De exhibitionist riskeert daarom een voorwaardelijke celstraf van een jaar.

Het is al de derde keer in 14 jaar tijd dat hij een veroordeling riskeert voor exhibitionisme. Veertien jaar geleden volgde hij al een begeleidingstraject en na een tweede veroordeling in 2017 moest de man vijf jaar lang voorwaarden naleven. De beklaagde beweerde al gestart te zijn met een begeleiding. Vonnis op 20 mei.