Nijlen

Binnenkort nieuw skatepark in Nijlen

In Nijlen kunnen jongeren binnenkort terecht in een nieuw skatepark in het Beekpark, vlak bij het centrum. Het gaat om een moderne infrastructuur met erkende toestellen zoals een China Bank, Rainbow rail en een bowl. Het ontwerp is uitgewerkt in overleg met jongeren en lokale skaters.

Het skatepark ligt naast het sportveld, de petanquebaan en dicht bij de hondenweide. Er komt geen verlichting, waardoor het alleen bij daglicht gebruikt kan worden.

De werken starten rond 15 december, eerst met graafwerken en daarna het gieten van geluiddempend beton. Als het weer meezit, is het skatepark tegen half februari klaar.

Hoewel er een graszone verhard wordt, wordt dit gecompenseerd door het ontharden van nabijgelegen parkings en extra groenaanplant. Aan de randen van het park komt een groene buffer richting Katerstraat en nog meer groen richting Paashoekstraat.