Herentals

Ontmoetingsmoment voor mensen die partner verloren in Herentals

Lokaal dienstencentrum Convent2 in Herentals organiseert samen met vzw ConTempo om de twee maanden een ontmoetingsmoment voor mensen die hun partner verloren door overlijden. Het initiatief richt zich op mensen die het moeilijk hebben met hun rouw en hun verdriet vaak verborgen houden.

Tijdens de bijeenkomsten kunnen deelnemers in een veilige omgeving praten met lotgenoten, onder deskundige begeleiding, en meer inzicht krijgen in hun rouwproces.

De ontmoetingsmomenten vinden plaats op de eerste dinsdag van de oneven maanden, telkens van half twee tot half vier in de namiddag, in lokaal dienstencentrum Convent2 in Herentals.

Wie wil deelnemen, moet zich vooraf inschrijven bij vzw ConTempo of bij het lokaal dienstencentrum Convent2.