Geel

Van werf naar wereldkeuken: zevende kookboek van bouwbedrijf brengt smaken en mensen samen

Groep Vanhout heeft voor de zevende keer een eigen kookboek gelanceerd. Met Tastes Like Groep Vanhout brengt het Geelse bouwbedrijf collega’s en bouwpartners samen rond koken en samenwerking. Volgens CEO Bert Lenaerts weerspiegelt het boek perfect de waarden van de organisatie: samen resultaten boeken door mensen te verbinden.

Het kookboek bundelt 55 recepten van 43 koks, een mix van medewerkers en partners. De gerechten kwamen tot stand tijdens 17 kooksessies op verschillende locaties, van huiskamers tot een omgebouwd magazijn. Net als op de werf draait het ook in de keuken om timing, afstemming en teamwork.

De recepten gaan van snelle en gezonde kost tot uitgebreide gastronomische creaties. Opvallend is de internationale toets, met invloeden uit onder meer Pakistan, het Midden-Oosten, Azië en Japan, een weerspiegeling van de diverse ploeg bij Groep Vanhout.

Aan het kookboek is ook een solidariteitsactie gekoppeld. Elk recept leverde een bijdrage op voor De Warmste Week, samen goed voor 2.750 euro. Het boek wordt gedeeld met collega’s, bouwpartners en relaties.